یک فاش کننده اطلاعات محصولات اپل ادعا کرده که آیفون ۱۶ رنگ‌های جدیدی خواهد داشت که در آنها دو رنگ زرد کویری و خاکستری مشابه آیفون ۶ به چشم می‌خورد.

یکی از فاشگویان یا کاربرانی که اطلاعات مدل های آیفون را منتشر می‌کنند به تازگی ادعایی درباره رنگ یا رنگ‌های جدید آیفون ۱۶ مطرح کرده است. این فاش کننده  که پیشتر در مورد دوربین دوگانه آیفون ۱۵ اولترا اشتباه کرده بود و در مورد آیفون ۱۵  سبز رنگ درست گفته بود اکنون می‌گوید با اینکه اپل تقریبا مصمم است اما این تصمیم هنوز نهایی نشده اما اپل فهرست انتخابی خود را کوتاه کرده است.

این کاربر فاش کننده که ماجین بو (Majin Bu) نام دارد ادعای خود را در توییتر نوشته و در ادامه آن آورده است که: «این اطلاعات را به صورت ۱۰۰ دقیق در نظر نگیرید چرا که ممکن است به هر دلیلی عملی نشود».

او در این توییت می‌نویسد آیفون ۱۶ پرو با رنگ زرد کویری مشابه رنگ طلایی آیفون ۱۴ اما کمی تیره‌تر که آنرا Desert Titanium می‌نامد و همچنین رنگ خاکستری سیمانی یا Cement Gray  یا Titanium Gray مشابه رنگ آیفون ۶ ارایه خواهد شد.

ناگفته نماند که آیفون ۱۵ پرو نیز دارای رنگی به نام نچرال تایتانیوم یا Natural Titanium است درحالی که دیگر مدل‌ها دارای نام‌هایی مانند سیاه فضایی یا آبی تیتانیومی هستند.

این فاش کننده همچنین درباره دیگر رنگ‌ها ابراز نظر کرده و گفته است رنگ‌های سبز و قرمز استفاده نشده و رنگ آبی تیتانیومی در خط تولید خواهد ماند، البته ممکن است با کمی تفاوت عرضه شود.

در حال حاضر آخرین مدل آیفون که آیفون ۱۵ پرو می‌باشد با رنگ‌های نچرال تایتانیوم، بلک تایتانیوم، سفید و آبی تیتانیومی عرضه می‌شود.


همچنین بخوانید: